ETYO HUKUK HAKKINDA

ETYO Hukuk Istanbul’da kurulmuş olup, yerli ve yabancı müvekkillere ulusal ve uluslararası alanda kapsamlı ve nitelikli hukuki danışmanlık ve avukatlık hizmeti sunmaktadır.

Her gün değişen ve artan hukuki ihtiyaçlar kapsamında, sonuç odaklı bir yaklaşım ile güncel, hızlı ve etkili çözümler sunan ofisimiz; hukukun her alanında en iyi hizmeti verebilmek için güncel hukuki gelişmeleri ve değişen mevzuatı yakından takip etmekte, mesleki etik ve toplumsal değerler dahilinde, bireysel ve kurumsal müvekkillerinin ihtiyaçlarına özgü hizmetler vermektedir. 

ETYO Hukuk, iş disiplini ve düzenli iş takibi ile müvekkillerine iş yaşamında katma değer sağlamayı amaç edinmiş olup doğru değerler, çalışma kültürü ve ilkeleri ile sürdürülebilir başarıyı hedeflemektedir. müvekkil memnuniyeti, önemli unsurdur.

Bizi diğerlerinden farklı kılan noktalardan birisi de en tecrübeli olduğumuz alanlara odaklanıyor olmamız. Bu anlamda Aile, Bilişim, Sağlık, E-Ticaret, İcra İflas, Gayrimenkul, Fikri Mülkiyet, İdare, İş ve Sosyal Güvenlik, Tahkim, Tüketici, Vatandaşlık, Ticaret ve Şirketler ile KVKK Hukuku alanlarında önemli bir uzmanlığa sahibiz.

NELER YAPIYORUZ?

YERELDEN GLOBALE ULAŞIYORUZ

ETYO Hukuk olarak hem yerli hem de yabancı kurum ve kişilere hizmet veren bağımsız bir hukuk bürosuyuz.

UZMANLIĞA DAYALI HİZMETLER SUNUYORUZ

Geniş bir çerçevede hukuki hizmetler veren ETYO Hukuk bilişim hukuku, sigorta hukuku, e-ticaret hukuku, şirketler hukuku ve yabancılar ve vatandaşlık hukuku dahil uluslararası hukuki konularda önemli bir uzmanlığa sahiptir.

PRATİK ÇÖZÜMLER SAĞLIYORUZ

Tüm hizmetlerimiz pratik hukuki çözümler içeriyor ve müvekkil- lerimiz için ciddi katma değer sağlayan projeler sunuyoruz. Başka bir deyişle sunduğumuz her hizmet, yaptığımız her iş müvekkillerimizin hayatını kolaylaştırıyor.

DEĞİŞİME HAZIR OLDUĞUNUZDA YANINIZDAYIZ

Değişen hukuki ve ekonomik koşullarda deneyimli profesyoneller ve güvenilir iş ortağınız olarak hizmet veriyoruz. Sizinle birlikte değişime hazırız.